Žoliniai mišiniai
Kaina: 12,49
Kaina: 2,99

Žolininkystė jau nuo seno yra traktuojama kaip gydymas liaudies metodais, pagrįstais augalų ir jų mišinių vartojimu. Vaistinėmis savybėmis pasižymi daugelis augalų, tačiau visuomet didesnį efektą galima pasiekti naudojant ne atskirus augalus, o jų mišinius.

Vaistažolių mišinių nauda žmogaus organizmui

Asun žoliniai mišiniai yra sukurti remiantis pačiomis seniausiomis tradicijomis, pasitelkus į pagalbą naujausius išradimus ir šiuolaikines technologijas. Tarpusavyje derantys ir vienas kitą papildantys augalai sukuria tokį žolinį mišinį, kuris vienu metu stiprins imunitetą, kovos su uždegimu ir valys organizmą. Esant konkrečiai problemai, galite pasirinkti tokį žolinį mišinį, kuris norimą funkciją jūsų organizme atliks kaip galima efektyviau. Ne ką mažiau svarbus žolinių mišinių vaidmuo ir norint numesti svorio. Papildai organizmo valymui ir lieknėjimui ne tik padeda sureguliuoti svorį, bet leidžia jaustis žvaliems bei energingiems visą dieną. Efektyvus apetito mažinimas leidžia pasiekti tokių rezultatų per gana trumpą laiką.

Pelyno nauda sveikatai – nenuginčijama

Asun žolinių mišinių pagrindinis komponentas – kartusis kietys, dar kitaip vadinamas pelynas. Pelynas gydo išties daug ligų. Kartumynas (absintinas) yra pagrindinė sudedamoji šios vaistažolės dalis. Kartumas efektyviai stimuliuoja organizmo virškinimo sistemą. Pagrindinė minima medžiaga ir didelis kiekis vitamino C naikina bakterijas, saugo nuo uždegimų, skaistina odą, gerina protinę veiklą ir padeda atsikratyti nereikalingais kilogramais. Tad galima drąsiai teigti, jog pelynas lieknėjimui – tobulas pasirinkimas.

Asun žolinių mišinių pasirinkimas

ASUN ANTIPar pelyno rutuliukai puikiai padeda palaikyti idealią nervų sistemos veiklą bei organizmo gyvybingumą. Gausus vitamino A kiekis imuninę sistemą privers dirbti visu pajėgumu. Jausitės gyvybingi ir visuomet geros nuotaikos. ASUN „Stiprus imunitetas“ net ir pačiomis pavojingiausiomis dienomis, kai organizmą puola įvairiausi virusai, leis jūsų organizmui apsisaugoti nuo šių negandų. Vitaminas A, vitaminas C, medus, obuolių sultys ir kiti komponentai sukuria nepriekaištingą apsaugą organizmui. ASUN „Naktinis užkandis“ – idealus išsigelbėjimas, jeigu negalite susilaikyti nuo naktinio užkandžiavimo. Užkandžiaudami sveikais mišiniais išvengsite organizmo užteršimo ir svorio didėjimo.

Kodėl verta rinktis asun.lt eshop?

Sveiki ir efektyvūs Asun žoliniai mišiniai vienu metu stiprina jūsų organizmą ir leidžia sureguliuoti svorį bei apsaugoti organizmą nuo nepageidaujamų toksinų. Kas gali būti geriau – ne tik užsitikrinsite puikią sveikatą, bet ir jausitės gyvybingi ir pakilios emocinės būklės. Tai puikus būdas pasirūpinti visų šeimos narių sveikata vienoje vietoje. Taupysite tiek laiką, tiek pinigus.

Kaip įsigyti Asun žolinius mišinius?

Tą padaryti labai paprasta. Norimą prekę lengvai pasirinksite užsukę į Asun elektroninę prekybos vietą. Mes savo ruožtu pasirūpinsime, jog pasirinktas gaminys jus pasiektų bet kurioje Lietuvos vietoje kaip galima greičiau. Iškilus klausimams dėl produktų kainos, sudėties ar vartojimo, visuomet galite pasiteirauti Asun asistentų internetu ar telefonu. Beje, neretai jus nudžiugins taikomos įvairios nuolaidos, leidžiančios įsigyti gaminius pigiau.