Skaidulų mišiniai

Manoma, jog šiandien žmonės su maistu gauna per mažai skaidulų. Dienos racionas dažnai teduoda vos pusę maistinių skaidulų normos. Kaip žinia, šių medžiagų trūkumas gali sukelti aibę negalavimų ir pabloginti bendrą savijautą. Norėdami to išvengti, pasitelkite į pagalbą papildus – maistinių skaidulų mišinius. Jų pagrindinė paskirtis - užtikrinti normalų virškinimo sistemos darbą. Beje, tai yra viena efektyviausių priemonių, skirtų efektyviam lieknėjimui.

Maistinių skaidulų funkcijos

Tirpios maistinės skaidulos atlieka begalę žmogaus organizmui naudingų funkcijų: Padeda palaikyti normalų kūno svorį. Vandenyje tirpios skaidulos suteikia sotumo jausmą. Todėl Jums nekils noras nuolatos užkandžiauti ir galėsite džiaugtis sumažėjusiu kūno svoriu. Lieknėjimas taps ne varginančia prievole, o lengva kelione idealaus svorio link. Puikiai valo žarnyną. Skaidulos keliaudamos žarnynu padeda iš organizmo pašalinti toksinus, palengvina virškinimo procesus. Panaikina vidurių užkietėjimo sukeltas problemas. Judėdamos žarnynu jos sugeria vandenį, o tai padeda lengviau pasituštinti. Atlieka prevencines funkcijas: sumažina tikimybę, kad inkstuose ar tulžies pūslėje atsiras akmenų.

Maistinių skaidulų sudėtis

Asun.lt siūlomos maistinės skaidulos – vandenyje tirpstantys milteliai, suteikiantys skirtingą skonį. Tad galite savo sveikatą gerinti neversdami savęs gerti neskanų gėrimą. Asun skaidulų mišinio “Original” pagrindinės sudedamosios dalys: dekstrozė, balsvojo gysločio sėklų luobelių milteliai, inulinas ir kampuotoji pupenė. Tai idealus pasirinkimas sportuojantiems ir tiesiog norintiems savo racioną papildyti gyvybiškai svarbiomis medžiagomis. Asun skaidulų mišinys “su spanguolių pluoštu” be jau minėtų medžiagų dar prisotintas spanguolių pluošto milteliais. Jeigu jūsų mityba nėra visavertė, šis skaidulinių medžiagų mišinys – idealus pasirinkimas. Asun skaidulų mišinys „Su sorbitoliu“ be inulino, balsvojo gysločio sėklų luobelių, dekstrozės, kampuotosios pupenės derinio dar gali pasigirti reikiama sorbitolio doze. Tiek sportuojantiems, tiek besilaikantiems dietos, ši medžiaga bus idealus pagalbininkas idealiai savijautai pasiekti.

Kodėl verta rinktis asun.lt eshop?

Sveiki ir efektyvūs Asun skaidulinių medžiagų mišiniai vienu metu stiprina jūsų organizmą ir leidžia sureguliuoti svorį bei apsaugoti organizmą nuo nepageidaujamų toksinų. Kas gali būti geriau – ne tik užsitikrinsite puikią sveikatą, bet ir jausitės gyvybingi ir pakilios emocinės būklės. Tai puikus būdas pasirūpinti visų šeimos narių sveikata vienoje vietoje. Taupysite tiek laiką, tiek pinigus. Kaip įsigyti tirpių maistinių skaidulų? Norimą prekę lengvai pasirinksite užsukę į Asun elektroninę prekybos vietą. Mes savo ruožtu pasirūpinsime, jog pasirinktas gaminys jus pasiektų bet kurioje Lietuvos vietoje kaip galima greičiau. Iškilus klausimams dėl produktų kainos, sudėties ar vartojimo, visuomet galite pasiteirauti Asun asistentų internetu ar telefonu. Beje, neretai jus nudžiugins taikomos įvairios nuolaidos, leidžiančios įsigyti gaminius pigiau.