Pirkimo taisyklės Prekių pristatymo, pirkimo, keitimo ir grąžinimo tvarka

1. Prekės pristatomos per 2-5 d.d. nuo užsakymo pateikimo, jeigu pasirenkama paslauga „apmokėti kurjeriui grynais“. Jeigu klientas pasirenka atsiskaityti tiesioginiu pavedimų, užsakymas pristatomas per 2-5 d.d nuo apmokėjimo patvirtinimo.

1.1 Įmonė užtikrina kokybę ir garantuoja, kad įmonės prekės neturi defektų ir atitinka visus prekei būdingus standartus. Įmonės prekėms, išskyrus literatūrą ir kitas pardavimų skatinimo priemones, taikomas trisdešimties (30) dienų garantinis laikotarpis, skaičiuojant terminą nuo mokėjimo už prekę gavimo dienos.

1.2 Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.

1.3 Pirkėjams suteikiama prekių grąžinimo garantija. Per trisdešimt (30) dienų nuo gauto apmokėjimo už prekę dienos pirkėjas gali: (a) prašyti pakeisti nekokybišką prekę į analogišką kokybišką prekę; arba (b) atsisakyti pirkinio, grąžinti prekę ir atgauti visą sumokėtą sumą.

1.4 Prekės negali būti grąžinamos, jeigu jos buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

1.5. Pirkėjas privalo grąžinti originalioje ir iš esmės nepažeistoje pakuotėje. Jeigu prekė nėra originalioje pakuotėje ar pakuotė yra iš esmės pažeista ir/ar produktas esantis pakuotėje yra panaudotas ir neatitinka higienos ar sveikatos apsaugos reikalavimų , Įmonė turi teisę nepriimti grąžinamos prekės. Grąžinant prekes pirkėjas privalo pridėti originalią sąskaitą faktūrą, kuri buvo gauta su prekėmis, taip pat būtina užpildytas ir pasirašytas laisvos formos prašymas grąžinant prekę.