Asun energy inhaliatorius
Asun skaidulu misinys
Asun zaliosios kavos pupeles
Asun
Asun guminukai omega3
previous arrow
next arrow
Slider

Apie asun Asun health products istorija

                           Gyvenime ateina metas kuomet pradedame ieškoti permainų ir iššūkių bei norime įprasminti savo veiklą. Vos prieš mėnesį laiko įgijusi magistro laipsnį nusprendžiau, kad reikia praplėsti savo veiklos sritį. Į pagalbą pasitelkdama universitete ir praktinėje veikloje įgytą patirtį ir žinias noriu pristatyti jums naują prekės ženklą – asun health products.

Vis greitėjantis gyvenimo tempas, nuolatinis stresas ir nervinė įtampa neigiamai įtakoja mūsų gyvenimą – dauguma ne visada turi galimybę sveikai maitintis, reguliariai mankštintis ar pakankamai laiko skirti poilsiui. Būtent dėl šių priežasčių savo organizmą turime „palepinti“ papildomai – aš atradau asun Maisto papildus , kurie yra visiškai natūralūs ir padeda palaikyti tinkamą virškinimo sistemos veiklą. Be to, šis preparatas padeda sukurti sotumo jausmą ir atsikratyti nereikalingų kilogramų.

Reikia paminėti, jog nuo paauglystės buvau nepatenkinta savo išvaizda. Kaip ir dauguma merginų, esu išbandžiusi daugybę dietų ir pačių įvairiausių mankštinimosi būdų, tačiau niekas nepadėjo iki galo pamilti save. Šešeri metai studijų, susijusių su sveikatingumu ir fiziniu ugdymu bei darbas, susijęs su vaikų ir suaugusiųjų ugdymu per fizinę veiklą leido man atrasti tikrąją save ir pamilti savo kūną.

Atradusi šį natūralų būdą pagerinti savo savijautą nusprendžiau tuo pasidalinti su aplinkiniais. Mano siekis – dalintis su jumis savo žiniomis ir patarimais, kurie padėtų jums pamilti savo kūną ir tinkamai jį prižiūrėti. O mūsų sveikata sąlygoja ir mūsų dvasinę būseną – „sveikame kūne sveika siela“. Tačiau reikia pabrėžti, jog sveikas gyvenimo būdas yra neatsiejama geros savijautos priežastis, todėl pirmiausia reikėtų stengtis pakankamai maistinių medžiagų gauti su maistu, maitintis įvairiai ir subalansuotai, reguliariai užsiimti fizine veikla bei pakankamai laiko skirti poilsiui (World Health Organisation, 2017; Shephard, 2016; McDavid et al., 2014), o asun health products maisto papildai yra tik pagalbinė priemonė, padėsianti greičiau ir efektyviau pasiekti geresnę savijautą ir labiau pamilti save.

 

Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažyma – Peržiūrėti