Dovanų kuponai

Nesvarbu ar norite pasveikinti mažai pažįstamą kolegą ar nudžiuginti artimą žmogų, dovanų kuponas visuomet bus tinkamas pasirinkimas. Asun dovanų kuponai vitaminams ir įvairiems žoliniams papildams – neabejotinai taps puikia staigmena ir išties vertinga dovana.

Kodėl verta rinktis dovanų kuponą?

Svarbiausia – galimybė rinktis. Jūsų artimieji, draugai ar kolegos galės išsirinkti produktą pagal savo individualius poreikius, apie kuriuos, galbūt, Jūs net nežinote. Taigi, dovana viena, o būdų ją panaudoti – galybė. Renkant dovaną dažnai kyla įvairūs klausimai – ar patiks, ar reikalinga, ar praktiška? Dovanų čekis apsaugos nuo šių klausimų naštos. Jums teliks apsispręsti tik dėl čekio sumos, o pasirinkimo džiaugsmą paliksite dovanos gavėjui. Dovanų čekis tiek Jus, tiek artimą žmogų apsaugos nuo būtinybės vaidinti džiugias emocijas, kai dovana pasirodo visiškai netinkama ir nepageidaujama. Galiausiai – patogumas. Asun dovanų kuponą galite užsakyti internetu ir nereiks bijoti, jog prekė neatitiks išvaizdos, matomos nuotraukose. Patogu bus ir tiems, kurie gaus tokią dovaną, nes čekiai turi pakankamai ilgą galiojimo trukmę, todėl nevaržant savęs bus galima atrasti tai, ko iš tiesų norisi labiausiai.

Kaip pasirinkti Asun dovanų kuponą?

Asun.lt puslapyje galite pasirinkti dovanų kuponus už dvi sumas: 25 ir 50 eurų. Jeigu norite individualios sumos, internetinėje prekybos vietoje rasite kontaktus, kurių dėka galėsite suderinti Jums reikalingą dovanų čekio sumą. Prekė Jums bus pristatyta pasirinktinai – kurjerių tarnybos į namus ar darbą, arba Omnivos paštomatais bei DPD Pickup taškais. Dovanų kuponą galite gauti visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.